Utilizamos la información guardada mediante cookies para garantizar la máxima comodidad en el uso de nuestro sitio web.

Q-LAC

SOFTWARE DEDICADO

  

El software dedicado le permite elegir el modo de entrenamiento apropiado (carrera, ciclismo, fútbol, fuerza) y la indicación actual:

  • El momento en que se supera el umbral de lactato y la concentración actual de ácido láctico.
  • Indicaciones del estado actual de los músculos a través del indicador de la llamada reoxigenación.
  • Evaluación de la intensidad de un entrenamiento determinado en términos de su aumento o disminución.
  • Elegir la carga correcta y ajustar la duración correcta de los descansos en el entrenamiento.

¡DISPONIBLE EN SU TELÉFONO Y COMPUTADORA PORTÁTIL!

Software dedicado probado en cientos de usuarios, miles de intentos realizados con diversas formas de esfuerzo de una manera accesible presentará e interpretará los datos recibidos teniendo en cuenta sus características individuales.

Modo Entrenador

El software de Windows está dedicado principalmente a los entrenadores y al análisis de entrenamiento de su jugador o jugadores.

Multijugador

Le permite analizar hasta una docena de jugadores a la vez combinando muchos sensores en un solo dispositivo.

Modo de Presentación

Podczas korzystania z sensora na salach wielofunkcyjnych, wszystkie dane możemy wyświetlać na ekranie o dowolnej wielkości.

Multimodularidad

Una elección entre muchos modos de actividad adecuados a todas las formas posibles de esfuerzo.

Datos Históricos

Acceso a un archivo de sesiones grabadas y los resultados de actividades realizadas en el pasado.

Configurabilidad

La capacidad de personalizar la aplicación en muchas áreas para satisfacer los requisitos de usted o sus clientes.

Multi-propósito

Un sensor y una aplicación pueden rastrear todos los parámetros de actividad relevantes.

Experiencia de Usuario

Presentación e interpretación adecuada de los datos para facilitar el funcionamiento de la aplicación.

Compartición

Compartir los resultados de la actividad física para extraer conclusiones conjuntamente y mejorar los resultados a través del análisis conjunto.

Windows

Dostępne

Android

Dostępne

iOS

Disponible próximamente

Smart Watch

Dostępne

Skuteczne narzędzie do doskonalenia swoich wyników

Jednym z najskuteczniejszych narzędzi, które mogą pomóc w doskonaleniu wyników sportowych są te, które pozwalają na śledzenie aktualnych postępów i motywują do regularnego treningu. Ponadto osobą, która może wyznaczyć kierunek w dążeniu do może być trener personalny, który może ustalić odpowiedni plan treningowy oraz poprawić technikę ćwiczeń. Jednak nawet on nie jest w stanie idealnie dopasować treningów, ich intensywności do Twoich indywidualnych predyspozycji. Do tego idealnie nadaje się nasz sensor sportowy, który na bieżąco jest w stanie wskazać natlenienie mięśni oraz ich kondycję dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu z wykorzystaniem podczerwieni. W dzisiejszych czasach, kiedy większość ludzi ma smartfony, warto skorzystać z aplikacji, która najlepiej pozwoli zapisywać swoje wyniki treningowe oraz analizować postępy. Wielu użytkowników uważa, że najlepsza aplikacja sportowa to właśnie Q-LAC, która nie tylko pozwala na zapisywanie i porównywanie wyników, ale także bieżące monitorowanie najważniejszych wskaźników swojej kondycji. Dzięki niej możesz śledzić postępy i dostosowywać program treningowy do swoich potrzeb, co z pewnością przyczyni się do poprawy wyników.

Jak działa aplikacja Q-LAC dla biegaczy?

Aplikacja Q-LAC to świetne rozwiązanie dla osób uprawiających bieganie. Jest to konfigurowalna aplikacja, która umożliwia monitorowanie stref treningowych. Aplikacja ta umożliwia dokładne monitorowanie treningu, stref i innych parametrów. Jest to najlepsza aplikacja sportowa, którą warto pobrać na swój telefon. Q-LAC po połączeniu z urządzeniem w opasce lub spodenkach informuje o poziomie zmęczenia mięśni, tętna, a także jest wstanie określić próg mleczanowy, szczególnie istotny dla biegaczy, co pozwala doskonale dostosować trening do potrzeb. Dzięki tej aplikacji możesz również śledzić swoje postępy treningowe, co z pewnością będzie motywującym do samopoprawy. Aplikacja Q-LAC to nie tylko prosty sposób na kontrolowanie swojego treningu, ale także narzędzie, które pozwoli Ci osiągnąć lepszą formę i wydajność podczas biegania i innych ćwiczeń.

Na bieżąco kontroluj swoją formę dzięki pomiarowi mleczanu we krwi!

Q-LAC to nie tylko aplikacja sportowa, ale także urządzenie do pomiaru saturacji, które dzięki wykorzystaniu spektroskopii i podczerwieni pozwala także na szereg innych pomiarów, jak na przykład pomiar kwasu mlekowego we krwi. Pozwala ona na bieżąco kontrolować swoją formę podczas treningów. W połączeniu z aplikacją dla biegaczy możesz monitorować swoje wyniki i dostosować treningi do zamierzonych celów. Dzięki niej możesz wprowadzić nowe wyzwania w swoich treningach cardio i dzięki temu szybciej osiągnąć zamierzone cele treningowe. Aplikacja oferująca pomiar mleczanu we krwi to świetny sposób na profesjonalne monitorowanie swojej formy i postępów treningowych. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności biegowe, zainwestuj w Q-LAC i aplikację do monitorowania swojej kondycji.

Jakie korzyści daje w treningach analizator kwasu mlekowego?

Trenowanie z wykorzystaniem analizatora kwasu mlekowego Q-LAC to niezwykle przydatne narzędzie dla wszystkich, którzy chcą w pełni kontrolować swoje codzienne treningi. Dzięki przejrzystej aplikacji do zapisywania treningów i ćwiczeń, możesz precyzyjnie dopasować ćwiczenia do aktualnej kondycji organizmu. Analizator kwasu mlekowego pozwala uniknąć przetrenowania, a także monitorować postępy a nawet regresy w treningach. Dzięki niemu możemy śledzić zmiany w poziomie kwasu mlekowego, co pozwala na wyznaczenie optymalnej intensywności ćwiczeń. Trenując z wykorzystaniem analizatora kwasu mlekowego, możemy być pewni, że wybieramy dla siebie odpowiednią intensywność ćwiczeń, a jednocześnie chronimy organizm przed ewentualnymi kontuzjami i urazami.

se ha añadido a su carrito. Carrito