Utilizamos la información guardada mediante cookies para garantizar la máxima comodidad en el uso de nuestro sitio web.

PROMOCIONES

PRUEBAS

¿Quieres recibir información sobre DESCUENTOS disponibles y oportunidades de PRUEBAS Q-LAC? ¡Registre su dirección de correo electrónico y obtenga acceso a Q-LAC en condiciones favorables!

  *Al suscribirse, acepta ser contactado con fines de marketing, de acuerdo con la política de privacidad (más información).

  DEPORTES DE RESISTENCIA Y FUERZA

  El sensor que análiza la oxigenación muscular y la concentración de ácido láctico, utilizando un método no invasivo. Indica dinámicamente la intensidad del esfuerzo y la condición muscular real con una precisión sin precedentes.

  Determinación de la intensidad de correr o andar en bicicleta en función de parámetros directamente de los músculos.
  Selección de carga, indicación del número de repeticiones y valoración de la restitución muscular con el fin de optimizar el entrenamiento.
  Evaluación del estado de fatiga de los jugadores durante el partido realizado con una precisión sin precedentes hasta ahora.
  88 EFECTIVIDAD
  Determinación de las zonas de intensidad en relación con la concentración de lactato
    

  ¿Cómo lo hacemos?

  La reducción del suministro de oxígeno a las células da como resultado un aumento de la producción de lactato y, por lo tanto, del nivel de lactato en la sangre. La hipoxia tisular se define mejor como un desequilibrio entre la demanda de oxígeno y el suministro real de oxígeno.

  Por lo tanto, analizando la variabilidad de la oxigenación muscular y utilizando algoritmos avanzados, podemos indicar la concentración de lactato con una precisión realmente alta.

  Recomendamos uno de los artículos y publicaciones que cuentan el fenómeno completamente mencionado.

  Un agradecimiento especial a nuestros socios

  Q-LAC está validado con el dispositivo médico ISS OxiplexTS™ en cooperación con el Instituto Maciej Nałęcz de Biocibernética e Ingeniería Biomédica.

  Aplikacja do treningu

  Nasza aplikacja do treningu jest idealnym narzędziem dla każdego, kto chce dbać o kondycję fizyczną. W połączeniu z sensorem Q-LAC, nasza aplikacja umożliwia pomiar natlenienia krwi i dzięki temu skuteczne monitorowanie aktywności fizycznej. Wiedza na temat poziomu tlenu we krwi jest niezwykle ważna w czasie treningu, ponieważ pozwala na lepszą kontrolę wysiłku i uniknięcie przedwczesnego zmęczenia organizmu. Nasza aplikacja umożliwia także śledzenie postępów treningowych oraz dostosowywanie planów ćwiczeń do indywidualnych potrzeb użytkownika. Nasza aplikacja jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie narzędzi wspierających użytkownika na każdym etapie treningu.

  Aplikacja Q-LAC - Twoje narzędzie do lepszej kondycji

  Aplikacja Q-LAC to niezbędne narzędzie dla osób chcących osiągać jak najlepsze wyniki. Dzięki niej możesz umiejętnie prowadzić swoje treningi i w pełni kontrolować swój postęp. Jedną z najważniejszych funkcji aplikacji jest analiza natlenienia mięśni metodą bezinwazyjną. Dzięki niej możesz w czasie rzeczywistym monitorować swoją kondycję i dostosować intensywność ćwiczeń do swoich potrzeb. W aplikacji znajdziesz również wiele ciekawych informacji o stanie swojego organizmu, takich jak pomiar natlenienia krwi, a także bieżące zmęczenie i kondycji mięśni w czasie bieżącym. To nie wszystko – aplikacja Q-LAC oferuje również pomiar kwasu mlekowego, dzięki zaawansowanemu technologicznie sensorowi. Z Q-LAC uda Ci się osiągnąć jeszcze więcej w swoich treningach i dbać o swoje zdrowie, bez żadnych kłopotów.

  Monitoruj swoje treningi z aplikacją Q-LAC

  Jeśli jesteś osobą aktywną fizycznie i interesuje Cię monitorowanie swoich ćwiczeń i treningów, to musisz poznać rozwiązanie Q-LAC. Jest to innowacyjna aplikacja, która w połączeniu z sensorem pomiarowym pomaga w kontrolowaniu i monitorowaniu każdego procesu treningowego. Dzięki niej możesz zwiększyć efektywność Twojego treningu i poprawić wyniki. Aplikacja pomaga w pomiarze natlenienia krwi, dzięki czemu możesz na bieżąco kontrolować swoje parametry. Dodatkowo, dzięki funkcji monitorowania treningu w Q-LAC, jesteś w stanie śledzić swoje postępy i wdrażać odpowiednie zmiany w swoim treningu w celu osiągnięcia jeszcze lepszych wyników. Ponadto wskaźnik reoksygenacji pozwoli Ci na ocenę wydolności oddechowej Twojego organizmu. Wszystko to sprawia, że Q-LAC stanowi niezbędne narzędzie dla każdego, kto dba o swoje zdrowie i samopoczucie.

  Aplikacja z urządzeniem do pomiaru stężenia kwasu mlekowego

  Aplikacja z urządzeniem do pomiaru stężenia kwasu mlekowego to narzędzie, które może pomóc w kontrolowaniu poziomu kwasu mlekowego podczas ćwiczeń. Możesz na bieżąco monitorować swoje wyniki i dopasowywać plan treningowy do zmęczenia organizmu, by móc jak najwydajniej ćwiczyć. Aplikacja ta sprawdzi się zarówno dla osób prowadzących klasyczny trening siłowy, bieganie, cardio, jak i innych sportów, ponieważ informacje dotyczące stężenia kwasu mlekowego mają kluczowe znaczenie dla wszystkich sportowców. Analiza natlenienia mięśni metodą bezinwazyjną pozwoli Ci na bieżąco kontrolować w aplikacji do treningu weryfikować najważniejsze parametry swojego ciała. Aplikacja do treningu w połączeniu z urządzeniem do pomiaru stężenia kwasu mlekowego to prosty sposób na dbanie o swoje zdrowie i kondycję fizyczną w bardziej świadomy sposób. Jest to zdecydowanie najlepsza i najbardziej funkcjonalna aplikacja dla biegaczy na smartfona.

  Q-LAC - profesjonalne narzędzie dla ambitnych sportowców

  Q-LAC to profesjonalne rozwiązanie dla ambitnych sportowców, które umożliwia efektywne monitorowanie treningów przy wykorzystaniu rozbudowanej  aplikacji do ćwiczeń. Dzięki niej niezależnie od tego, czy wykonujemy ćwiczenia w domu, na siłowni, czy też na świeżym powietrzu, na bieżąco możemy widzieć stan swojego organizmu. Aplikacja pozwala na precyzyjne podejście do treningu. Opaski sportowe, w których umieszczone jest urządzenie Q-LAC podłączone do aplikacji pozwala na monitorowanie kondycji organizmu. Dzięki temu, Q-LAC jest idealną aplikacją do treningu, która aktywnie może wspierać rady trenera personalnego.

  Wzmocnij swoje wyniki treningowe z profesjonalnym urządzeniem i oprogramowaniem.

  Jeśli chcesz osiągać jeszcze lepsze rezultaty podczas treningów, warto zdecydować się na wykorzystanie profesjonalnego urządzenia i oprogramowania dedykowanego do niego. Najlepsza aplikacja sportowa do ćwiczeń pomoże Ci w pełnym monitorowaniu treningu oraz określeniu celów, które chcesz osiągnąć. Urządzenie do pomiaru stężenia kwasu mlekowego Q-LAC pozwoli Ci precyzyjnie kontrolować intensywność treningów oraz uniknąć przetrenowania dzięki analizie natlenienia mięśni metodą bezinwazyjną. Rozbudowany interfejs, i możliwość zestawiania swoich wyników na wykresach zapewni pełny wgląd w monitorowanie postępów. Definitywnie jest to najlepsza aplikacja do biegania, która jako jedyna umożliwia tak szczegółowy wgląd w kondycję swojego organizmu, dzięki czemu możliwe jest dokładne dostosowanie treningów pod kątem intensywności.

  se ha añadido a su carrito. Carrito