We use information saved using cookies to ensure maximum convenience in using our website.

Q-LAC

DEDICATED SOFTWARE

  

Dedicated software allows you to choose the appropriate training mode (running, cycling, football, strength) and current indication:

  • The moment when the lactate threshold is exceeded and the current lactic acid concentration.
  • Displaying of the current condition of the muscles through the indicator of the so-called reoxygenation.
  • Assessment of the intensity of a given workout in terms of its increase or decrease.
  • Choosing the right load and adjusting the right length of breaks in training.

AVAILABLE ON YOUR PHONE AND LAPTOP!

Dedicated software tested on hundreds of users, thousands of attempts made with various forms of effort in an accessible way will present and interpret the received data taking into account your individual characteristics.

Trainer Mode

Windows software is dedicated mainly for coaches to analyse the performance of their athletes.

Multiplayer Mode

Multiplayer mode allows you to track multiple players at the same time. Connect many sensors to one laptop and track their activity.

Presentation Mode

When using the sensor in multifunctional rooms, all data can be displayed on a screen of any size.

Multi-modularity

Multiple activity modes allow in-depth analysis, based on the sport or type of activity you perform.

Historical Data

Access to an archive of recorded sessions and the results of activities made in the past.

Configurability

The ability to personalize the application in many areas to meet the requirements of you or your customers.

Multi-purpouse

One sensor and application can track all relevant activity parameters.

User Experience

Appropriate presentation and interpretation of data to facilitate the operation of the application.

Sharing

Sharing the results of physical activity to jointly draw conclusions and improve results through analysis.

Windows

Available

Android

Available

iOS

Available soon

Smart Watch

Available

Skuteczne narzędzie do doskonalenia swoich wyników

Jednym z najskuteczniejszych narzędzi, które mogą pomóc w doskonaleniu wyników sportowych są te, które pozwalają na śledzenie aktualnych postępów i motywują do regularnego treningu. Ponadto osobą, która może wyznaczyć kierunek w dążeniu do może być trener personalny, który może ustalić odpowiedni plan treningowy oraz poprawić technikę ćwiczeń. Jednak nawet on nie jest w stanie idealnie dopasować treningów, ich intensywności do Twoich indywidualnych predyspozycji. Do tego idealnie nadaje się nasz sensor sportowy, który na bieżąco jest w stanie wskazać natlenienie mięśni oraz ich kondycję dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu z wykorzystaniem podczerwieni. W dzisiejszych czasach, kiedy większość ludzi ma smartfony, warto skorzystać z aplikacji, która najlepiej pozwoli zapisywać swoje wyniki treningowe oraz analizować postępy. Wielu użytkowników uważa, że najlepsza aplikacja sportowa to właśnie Q-LAC, która nie tylko pozwala na zapisywanie i porównywanie wyników, ale także bieżące monitorowanie najważniejszych wskaźników swojej kondycji. Dzięki niej możesz śledzić postępy i dostosowywać program treningowy do swoich potrzeb, co z pewnością przyczyni się do poprawy wyników.

Jak działa aplikacja Q-LAC dla biegaczy?

Aplikacja Q-LAC to świetne rozwiązanie dla osób uprawiających bieganie. Jest to konfigurowalna aplikacja, która umożliwia monitorowanie stref treningowych. Aplikacja ta umożliwia dokładne monitorowanie treningu, stref i innych parametrów. Jest to najlepsza aplikacja sportowa, którą warto pobrać na swój telefon. Q-LAC po połączeniu z urządzeniem w opasce lub spodenkach informuje o poziomie zmęczenia mięśni, tętna, a także jest wstanie określić próg mleczanowy, szczególnie istotny dla biegaczy, co pozwala doskonale dostosować trening do potrzeb. Dzięki tej aplikacji możesz również śledzić swoje postępy treningowe, co z pewnością będzie motywującym do samopoprawy. Aplikacja Q-LAC to nie tylko prosty sposób na kontrolowanie swojego treningu, ale także narzędzie, które pozwoli Ci osiągnąć lepszą formę i wydajność podczas biegania i innych ćwiczeń.

Na bieżąco kontroluj swoją formę dzięki pomiarowi mleczanu we krwi!

Q-LAC to nie tylko aplikacja sportowa, ale także urządzenie do pomiaru saturacji, które dzięki wykorzystaniu spektroskopii i podczerwieni pozwala także na szereg innych pomiarów, jak na przykład pomiar kwasu mlekowego we krwi. Pozwala ona na bieżąco kontrolować swoją formę podczas treningów. W połączeniu z aplikacją dla biegaczy możesz monitorować swoje wyniki i dostosować treningi do zamierzonych celów. Dzięki niej możesz wprowadzić nowe wyzwania w swoich treningach cardio i dzięki temu szybciej osiągnąć zamierzone cele treningowe. Aplikacja oferująca pomiar mleczanu we krwi to świetny sposób na profesjonalne monitorowanie swojej formy i postępów treningowych. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności biegowe, zainwestuj w Q-LAC i aplikację do monitorowania swojej kondycji.

Jakie korzyści daje w treningach analizator kwasu mlekowego?

Trenowanie z wykorzystaniem analizatora kwasu mlekowego Q-LAC to niezwykle przydatne narzędzie dla wszystkich, którzy chcą w pełni kontrolować swoje codzienne treningi. Dzięki przejrzystej aplikacji do zapisywania treningów i ćwiczeń, możesz precyzyjnie dopasować ćwiczenia do aktualnej kondycji organizmu. Analizator kwasu mlekowego pozwala uniknąć przetrenowania, a także monitorować postępy a nawet regresy w treningach. Dzięki niemu możemy śledzić zmiany w poziomie kwasu mlekowego, co pozwala na wyznaczenie optymalnej intensywności ćwiczeń. Trenując z wykorzystaniem analizatora kwasu mlekowego, możemy być pewni, że wybieramy dla siebie odpowiednią intensywność ćwiczeń, a jednocześnie chronimy organizm przed ewentualnymi kontuzjami i urazami.

has been added to the cart. Cart