Utilizamos la información guardada mediante cookies para garantizar la máxima comodidad en el uso de nuestro sitio web.

TRENUJ Z Q-LAC

ZACZNIJ MIERZYĆ JUŻ TERAZ!

¡Promoción!

Montaje

47.00187.00

SKU: N/A Category:

Descripción del Producto

Rozmiary opaski (obwód wokół uda):

XS: 39-42cm
S: 43-48cm
M: 49-55cm
L: 55-62cm
XL: 63-70cm

Additional information

Rodzaj

Opaska, Spodenki

Tamaño

XS, S, M, L, XL

NIRS

ESPECTROSCOPIA DE INFRARROJO CERCANO

La región espectral del infrarrojo cercano nos permite medir de manera precisa la carga de trabajo y el estado general de sus músculos. La proporción de luz enviada comparada con la reflejada por los tejidos musculares a longitudes de onda apropiadas permite indicar la intensidad necesaria a la que entrenar de manera mucho más precisa de lo que ha sido hasta ahora. (Saber más).

APLICACION EN DEPORTES

USO EN DEPORTE

El sensor Q-LAC se utiliza en una variedad de disciplinas (Saber más) El sensor Q-LAC se utiliza en muchos deportes y en muchas formas de esfuerzo físico, le recomendamos que lea más sobre cómo usar nuestro producto.

SOFTWARE

SOFTWARE DEDICADO

Después de comprar nuestro dispositivo, debe instalar el software (Saber más) dostępne na platformach Microsoft Windows oraz Android (już wkrótce także iOS oraz Smart Watch).

Mocowanie opaski Q-LAC

Sensor Q-LAC to nowatorskie rozwiązanie umożliwiające monitorowanie aktywności fizycznej, które pozwala na pomiar mleczanu we krwi bez wykorzystania kabli. Mocowanie opaski Q-LAC odbywa się poprzez umiejscowienie sensora w odpowiednio przygotowanym miejscu. Pozwala to na zastosowanie sensora w praktyce, gdzie zbiera on na bieżąco informacje o stanie zmęczenia mięśni, stan ich natlenienia oraz wskazuje próg mleczanowy. Dzięki temu połączenie sensora z opaską pozwala na dokładną analizę biegu w wygodnej formie, która nie krępuje ruchów. Mocowanie opaski jest niezwykle łatwe i intuicyjne, a także zapewnia wygodę i komfort w trakcie jej noszenia. Dzięki Q-LAC można monitorować swoją aktywność fizyczną przez cały dzień i mieć zawsze pod kontrolą najważniejsze dla nas dane dotyczące zdrowia i formy.

Q-LAC - innowacyjne rozwiązanie do monitorowania aktywności fizycznej

Q-LAC to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia dokładne monitorowanie aktywności fizycznej. Na zestaw Q-LAC składa się również aplikacja dla kolarzy, a także osób trenujących sporty wydolnościowe, zarówno indywidualne, jak i drużynowe. Urządzenie Q-LAC umieszcza się w specjalnym mocowaniu opaski, które może także znajdować się w spodenkach. Wszystkie dane, jakie zbierane są podczas treningu, przekazywane są do aplikacji na smartfonie lub tablecie. Umożliwiają one dokładne śledzenie postępów oraz dostosowywanie treningów do indywidualnych potrzeb. System Q-LAC to także możliwość udostępniania wyników i statystyk zbiorowych wszystkich osób trenujących w grupie, co zwiększa możliwości trenera. To innowacyjne rozwiązanie, które zrewolucjonizuje rynek sportu.

Mocowanie opaski Q-LAC - jakie korzyści przynosi w codziennym treningu?

Mocowanie opaski Q-LAC to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą podnieść efektywność swojego codziennego treningu. Dzięki możliwości skorzystania z umieszczenia sensora w opasce lub spodenkach nie musimy martwić się o to, że opaska zsuwa się z ramienia lub nie jest dobrze dopasowana. To pozwala nam skoncentrować się na wykonywaniu ćwiczeń bez zbędnych przeszkód i stresu. Ponadto mocowanie opaski Q-LAC jest bardzo proste i szybkie. Warto też zwrócić uwagę na jakość wykonania zarówno opaski, jak i spodenek – pozwalają one na swobodne ruchy i nie krępują ruchów podczas ćwiczeń. Dzięki temu opaska Q-LAC to idealne rozwiązanie dla zawodowych sportowców, jak i amatorów aktywności fizycznej, którzy chcą osiągnąć lepsze wyniki w codziennych treningach.

Czym wyróżnia się mocowanie opaski Q-LAC spośród innych dostępnych na rynku rozwiązań?

Mocowanie opaski Q-LAC wyróżnia się przede wszystkim dzięki swojej funkcjonalności i wygody użytkowania. Zostało ono zaprojektowane z myślą o monitorowaniu aktywności fizycznej i umożliwia dokładne śledzenie postępów treningowych dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii. Co więcej, opaska ta charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz materiałami, które są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i intensywne użytkowanie. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że opaska nie będzie się ślizgać czy przesuwać w trakcie treningu, co wpłynie na najwyższą dokładność pomiarów i skuteczność ćwiczeń. W porównaniu do innych dostępnych na rynku, mocowanie opaski Q-LAC oferuje także szeroką gamę funkcji umożliwiających śledzenie postępów i monitorowanie tętna podczas treningów, dzięki czemu użytkownik może w pełni wykorzystać potencjał swojego ciała i osiągnąć zamierzone cele.

se ha añadido a su carrito. Carrito